nedelja, 13. julij 2025

Predstavljamo Lemonish, nizkokalorično gazirano limonado

V središču Ljubljane je potekala ekskluzivna predstavitev nove osvežilne pijače, ki je privabila številne novinarje in vplivneže, ki so ob ritmih dobre glasbe v izvedbi Maje Keuc uživali v osvežilni limonadi z mehurčki in okusnih koktajlih. V nabito polnem bistroju Švicarija, v osrčju ljubljanskega parka Tivoli, so uradno predstavili Lemonish, novo blagovno znamko v kategoriji lepota in zdravje več »

Več iz medija

Eleganca v gibanju

V objemu srednjeveškega gradu Štanjel, med rustikalnim kamnom in prefinjenim vonjem suhega cvetja, so včeraj predstavili novo premium linijo Britax Römer Lux,... lepota in zdravje več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo