Po dolgih 15 letih se je Auto Motor Show končno vrnil v Ljubljano. avtomanija več »
Več iz medija
Tesla začasno ustavila proizvodnjo v Austinu
Delavci v Teslini teksaški tovarni so dobili nepričakovane proste dneve. avtomanija več »
Nissan odpovedal milijardno investicijo v tovarno baterij na...
Nissan, ki se sooča z globalnim prestrukturiranjem, je odpovedal načrtovano investicijo v tovarno litij-železo-fosfatnih (LFP) baterij, kar predstavlja... avtomanija več »
Zarco do izjemne domače zmage
Zarco postal prvi francoski dirkač z zmago na francoski veliki nagradi v zgodovini prvenstva MotoGP. avtomanija več »
Kdaj bo prišlo do moštvenih ukazov?
Strokovnjak televizije ServusTV Philipp Eng je analiziral dirko v Miamiju in govori o nastopih dirkačev McLarna. Avstrijec preučuje tudi vprašanje, ali bi... avtomanija več »
Klasika in prihodnost na enem mestu
Po dolgih 15 letih se je Auto Motor Show končno vrnil v Ljubljano. avtomanija več »
Do leta 2030 namerava postati eden vodilnih globalnih...
Kitajski avtomobilski proizvajalec BYD namerava do leta 2030 doseči polovico svoje celotne prodaje izven Kitajske, pri čemer se bo osredotočil predvsem na... avtomanija več »
Prodaja se Italdesign – v igri tudi kitajski kupci?
Nemški koncern prodaja legendarno oblikovalsko hišo. avtomanija več »
Verstappen in Perez nekoč spet skupaj?
Čeprav sta se poti nekdanjih ekipnih kolegov Maxa Verstappna in Sergia Pereza ločili, pa ni povsem nemogoče, da bosta fanta nekoč spet v isti ekipi. avtomanija več »