nedelja, 6. julij 2025

Turistična taksa za plovila v letu 2025

Hrvaška turistična organizacija je pred štirimi uvedla plačevanje turistične takse za plovila preko spletne strani. Plačevanje takse v luških kapitanijah in njihovih izpostavah ni več možno.   Kdo mora plačevati turistično takso za plovila Turistično takso za plovila morajo plačati lastniki plovil daljših od 7 m, ki na plovilu prenočujejo. Če je plovilo daljše od 7 m in se ne uporablja za prenočev... e-navtika več »

Več iz medija

Tepeš: Slovo od Nove Kaledonije

 

Z Markom sva se dogovorila, da se mi pridruži na Skokici na približno tisoč milj dolgem oceanskem jadranju od Nove Zelandije do Nove Kaledonije, za doživeto... e-navtika več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo