ponedeljek, 16. junij 2025

Jusarji menijo, da hoče Občina Trst diskriminirati Slovence in jim odvzeti z...

»Volk izgubi dlako, navade pa ne.« S tem prevodom italijanskega reka, ki ga je povedal starosta proseških jusarjev Edi Bukavec, bi lahko povzeli odzive Kraševcev na sklep, s katerim je Občina Trst prevzela neposredno pod svoje okrilje zemljišča in premoženje proseških ter openskih odborov za ločeno upravljanje jusarskega premoženja. Jusarji in njihova koordinacija vidijo namreč v sklepu potrditev,... primorski.eu več »

Več iz medija

POD PREPROGO: Imenujmo ga genocid

Izrael se posmehuje iz mednarodnega prava. Napad na Iran, ki Zahod postavlja pred neljubo vprašanje, kdo je tokrat agresor in kdo napadeni, komentiram drugje.... primorski.eu več »

Pri Devetakih spet kopljejo kamen

 

V kamnolomu pri Devetakih po večletnem premoru spet začenjajo kopati s polno paro. Lastniki podjetja Granulati calcarei so se namreč odločili za večjo naložbo,... primorski.eu več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo