sobota, 11. oktober 2025

ZDA pred porazom v trgovinski vojni proti Kitajski?

Problem večine kolektivnega zahoda je, da politiko in medije naseljujejo ljudje, ki mislijo, da je samo kolektivni zahod tisti, ki je sposoben inovacij, da je tam zbrana vsa modrost, da so prebivalci zahoda bolj pridni in sposobni in da preostanek sveta brez njihovega malodane božanskega vodenja ni sposoben preživeti. V primeru Rusije smo videli, do česa je takšno razmišjanje pripeljalo. Rusija se... jinov svet več »

Več iz medija

Pogovor z Asto Vrečko

 

Ne prenašam najbolje modernega novinarstva. Saj veste, tistega agresivnega, neprizanesljivega, ko v pogovorih, pa naj gre za navadne državljane ali predsednike... jinov svet več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo