četrtek, 14. avgust 2025

Svetlana Makarovič ob drevišnjem koncertu: "Svetu se je zmešalo. Fašizem postaja nov

Koncert Nosimo rdečo zvezdo je letos zamišljen kot umetniški poklon vrednotam miru, svobode in neuklonljivega duha upora. Po besedah Svetlane Makarovič, ki dogodek vodi, je bila zmaga uporniške fronte pred 80 leti zaveza miru, danes pa smo daleč od tega. kulturnik več »

Več iz medija

Muzej v skupnosti 3

SEPTEMBER-NOVEMBER 2025 Skupnostni prostor MAO   Muzej v skupnosti je program Muzeja za arhitekturo in oblikovanje, ki nastaja v sodelovanju s prebivalci in... kulturnik več »

Multisensory Art

 

24.7.2025 sva se Jasna Hrovatin in Jordan Berginc sestala z Matejo Rakičevič in s predstavniki študijske skupine za pripravo poti za ranljive skupine v... kulturnik več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo