četrtek, 14. avgust 2025

Zadnja pot papeža Frančiška

»Tudi kot papež sem najprej dušni pastir,« je pokojni papež Frančišek odgovoril na očitke, da s svojo neposrednostjo in dostopnostjo uničuje papeštvo. Pokopali ga bodo jutri, vendar na njegovo željo ne v Petrovi baziliki, ampak v baziliki Marije Snežne. gorenjski glas več »

Več iz medija

Skoraj v tišini po dolini Vrata

 

Ljudje v dolino Vrata pridejo po prijetno izkušnjo, ne v prometni kaos. Promet se v poletni sezoni ureja z novim režimom, omejenim vstopom vozil. Cene... gorenjski glas več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo