sreda, 30. april 2025

23. april – Dan v rabljenih oblačilih na Fakulteti za dizajn

Obleka naredi človeka Dan v rabljenih oblačilih V sredo, 23. aprila smo na naši fakulteti obeležili Dan v rabljenih oblačilih. Tovrsten dan je priložnost za prenos pravega sporočila o načinu našega življenja in odločitvah, ki vplivajo na kakovost in dojemanje našega sveta ter razmisleka o tem, kakšno prihodnost si želimo. Rabljena oblačila so stalnica na […] kulturnik več »

Več iz medija

Aleš Šteger: Ogenj

 

Aleš Šteger je svojo književno pot leta 1995 začel kot pesnik s Šahovnicami ur, a se je kasneje ob prevajanju in esejistiki posvetil tudi prozi. kulturnik več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo