sreda, 30. april 2025

AVP postavila prve tri prikazovalnike varnostne razdalje

Neustrezna varnostna razdalja je eden od petih najpogostejših vzrokov prometnih nesreč. Agencija za varnost prometa je postavila prve tri merilnike varnostne razdalje. Merilniku v Borovcih, ki je bil postavljen 25. marca 2025, sta se pridružila še merilnika v Selnici ob Dravi in Slovenj Gradcu. Z 22. aprilom 2025 so vsi trije sistemi priključeni in [...] avp več »

Več iz medija

Ob začetku kolesarske sezone

 

Namestnica direktorice Agencije za varnost prometa mag. Saša Jevšnik Kafol je skupaj z ministrico za infrastrukturo mag. Alenko Bratušek, ministrom za notranje... avp več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo