torek, 17. junij 2025

Namesto milijona so jih prodali manj kot 50.000

Cybertruck je bil eno najbolj pričakovanih vozil zadnjih let in čeprav je poleg oboževalcev hitro pridobival tudi nasprotnike, je število naročil hitro naraščalo. Danes pa jih nihče več noče. avtomanija več »

Več iz medija

Manj gumbov, več elektrike

Kar zmoreta Volkswagen Tiguan in Cupra Terramar, zmore tudi Audi Q3! Vsaj od zdaj naprej. Na sporedu je zdaj še novi Audi Q3, bolj elektrificiran kot kadarkoli... avtomanija več »

Primer Mercedesa daje upanje

Ferrarijev dvojec je v Kanadi doživela težak vikend. Charles Leclerc je že v prvem treningu razbil svoj dirkalnik, tudi kvalifikacije zanj niso potekale po... avtomanija več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo