četrtek, 14. avgust 2025

Neslišno – slišno, med netopirji

V okviru Evropske prestolnice kulture 2025 Nova Gorica – Gorica bo na Gradu Rihemberk od 24. aprila do 9. novembra 2025 predstavljena edinstvena bioakustična zvočna skulptura Neslišno – slišno, med netopirji, ki jo je ustvaril glasbenik, skladatelj in oblikovalec zvočnih prostorov Boštjan Perovšek. kulturnik več »

Več iz medija

Muzej v skupnosti 3

SEPTEMBER-NOVEMBER 2025 Skupnostni prostor MAO   Muzej v skupnosti je program Muzeja za arhitekturo in oblikovanje, ki nastaja v sodelovanju s prebivalci in... kulturnik več »

Multisensory Art

 

24.7.2025 sva se Jasna Hrovatin in Jordan Berginc sestala z Matejo Rakičevič in s predstavniki študijske skupine za pripravo poti za ranljive skupine v... kulturnik več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo