četrtek, 23. april 2026

Koča Premuda naj bo referenčna točka pohodnikov

Ne kot nekakšna »oštarija«, prenovljena koča Mario Premuda bo po novem kot prava ... koča. Tako je bilo slišati na uradnem odprtju obnovljene koče pri rezervatu doline Glinščice v Boljuncu, ki spet vabi ljubitelje narave, pohodnike in plezalce, da se v njej okrepčajo. Kočo, ki se ponaša z najnižjo nadmorsko višino v Italiji (80 metrov) in je v lasti društva Società delle Alpi Giulie (SAG), so včer... primorski dnevnik več »

Več iz medija

Planinka zdrsnila pod Prisojnikom

Včeraj so policisti prejeli obvestilo o nesreči pod Prisojnikom na Bovškem, kjer je planinka zaradi zdrsa padla in se lažje poškodovala, poročajo Primorske... primorski dnevnik več »

Ob spomenikih bodo pozvali k miru

 

Tudi letos bodo na raznih krajih na Goriškem slovesno obeležili 25. april in polagali vence pred spomenike padlim. Sovodenjska občina sporoča, da bo prva... primorski dnevnik več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo