sreda, 30. april 2025

Socialna aktivacija

V Trbovljah in Hrastniku so zaključili prvi šestmesečni program socialne aktivacije. Program socialne aktivacije, ki ga v Zasavju izvajata Aspira in KRC Hrastnik, je namenjen posameznikom, ki se soočajo z brezposelnostjo, s socialno izključenostjo in z drugimi osebnimi izzivi. Cilj programa je udeležencem ponuditi podporo, motivacijo in nova znanja, ki jim pomagajo pri aktivnem vključevanju savus več »

Več iz medija

Na današnji dan: Slavko Jan

Slavko Jan je bil izjemen slovenski igralec, režiser, profesor in dekan AGRFT, ravnatelj ljubljanske Drame, oblikovalec slovenskega sodobnega gledališča po 2.... savus več »

Katra Hribal Frol o knjižnici

Tudi v knjižnicah obstaja poletna sezona. Ponavadi takrat ljudje berejo drugačne knjige kot ostale mesece. V knjižnici je tudi manj prireditev. Zato je pogovor... savus več »

Zmagala ekipa KŽTD

 

V Zavodu za mladino, šport in turizem Trbovlje so 26. aprila zvečer pripravili kviz z vprašanji o enem najslavnejših knjižnih in filmskih čarovnikov Harryju... savus več »

Proslava v Hrastniku

 

V četrtek, 24. aprila, sta v hrastniškem Delavskem domu Občina Hrastnik in Združenje borcev za vrednote NOB Slovenije Hrastnik pripravila proslavo ob dnevu... savus več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo