Dva kroga pred zaključkom tekmovanja v ženski nogometni ligi Triglav - Zdravje bomo v četrtek 8. maja 2025 pri Zvezi nogometnih sodnikov Slovenije dan posvetili samo ženskam in dekletom. Na sporedu bo t.i. Razvojni dan vseh aktivnih in potencialnih nogometnih sodnic. Na sedež Nogometne zveze Slovenije v nacionalni nogometni center Brdo... nogometna zveza več »
Več iz medija
Koper proti Domžalam do evropske vozovnice
Nogometaši Kopra so v 33. krogu Prve lige Telemach premagali Domžale s 3:0 (0:0). nogometna zveza več »
ŽNK Ljubljani mestni derbi in 2. mesto na lestvici
Derbi zgornjega dela je pripadel ŽNK Ljubljana, ki je ugnala Olimpijo (1:0) in prevzela 2. mesto na lestvici. Na Obali se je tekma ŽNK Gažon... nogometna zveza več »
Celjani napolnili mrežo Primorja
Nogometaši Primorja so v 33. krogu Prve lige Telemach izgubili proti Celju z 0:5 (0:4). nogometna zveza več »
Dejan Veselič drugo leto zapored v finalu Futsal lige...
Danes je Uefa sporočila, da bo po polfinalnih dvobojih odigranih v petek na "final four", ko je naš osemintridesetletni... nogometna zveza več »
Minute za mlade pri Mordeju in Kaljeviču
Dobovec je v polfinalni seriji povedel 2:0 proti FK NNIKAS Dobrepolje. Po zmagi 9:1 v Rogaški Slatini je bilo to pot 10:1 v Dobrepolju. nogometna zveza več »
Derbi za 2. mesto v prenosu na Planet TV 2
Po sobotni zmagi državnih prvakinj ŽNK Mura Nona so v nedeljo na sporedu še tri tekme 22. kroga Ženske nogometne lige Triglav: ŽNK... nogometna zveza več »
Maribor zapletel boj za naslov
Nogometaši ljubljanske Olimpije so v 33. krogu Prve lige Telemach izgubili proti Mariboru z 1:2 (1:1). nogometna zveza več »
Nova zmaga prvakinj
V nedeljo še tri tekme: ŽNK Gažon Le-log – Novogradnje MB Tabor, ŽNK Ljubljana – ŽNK Olimpija Ljubljana in Krim Hubat... nogometna zveza več »