Ob izjemno nizkih obrestnih merah, ki jih slovenske banke nudijo za sredstva na vpogled, na varčevalnih računih in tudi za vezane depozite, se vse več Slovencev odloča za poslovanje s t. i. neobankami. Te ponujajo bistveno višje obrestne mere kot slovenske banke, a kot opozarjajo v ZPS, lahko njihove ponudbe skrivajo tudi pasti. žurnal 24 več »
Več iz medija
Ste videli, kaj se je odvijalo v Ivančni Gorici?
Nina Pušlar je 20-letnico kariere proslavila s stadionskim spektaklom v Ivančni Gorici. žurnal 24 več »
Vse stoji, zaprta avtocesta proti Ljubljani
Promet je zaradi jutranje konice povečan na cestah proti večjim mestom in na obvoznicah. Dolenjska avtocesta je zaprta med priključkoma Trebnje zahod in Bič... žurnal 24 več »
Pazljivo: Ta teden boste nekateri morali izbrati
NuMeRoSKoP za teden od 23. do 29. 6. 2025. žurnal 24 več »
Dobre in slabe novice za Goloba
Podpora vladi Roberta Goloba se je okrepila, med strankami pa še vedno najbolje kaže opozicijski SDS. žurnal 24 več »
Sin znanega Slovenca svojo lepo partnerko presenetil z zaroko, da te...
Tak romantik je sin Braneta Kastelica ... žurnal 24 več »
To se je ponoči zgodilo med Iranom in Izraelom
V iranskem odgovoru na sobotni ameriški napad so rakete v nedeljo zadele več tarč v Izraelu. žurnal 24 več »
Uau, mama Laure Beranič (Sanjski moški) je videti, kot da bi bila njena...
Resničnostna zvezdnica je pokazala postavno mamo. žurnal 24 več »
Prebilič sprejel odločitev, Levica in Vesna ga čakata na...
Politične stranke napeto pričakujejo razglasitev Prebiličeve odločitve glede nadaljnje politične poti na parketu, v ozadju pa se že začenja spopad okoli... žurnal 24 več »