sobota, 23. avgust 2025

Na poti do svetovnega rekorda se bo oglasil tudi v Kočevju

Eden najboljših slovenskih kegljačev Uroš Stoklas, ki je z 24-urnim neprekinjenim kegljanjem že vpisan v Guinnessovo knjig rekordov, se drevi loteva novega podviga za svetovni rekord. Načrtuje tridnevno neprekinjeno kegljanje na 37 kegljiščih po Sloveniji. Začel bo ob 20. uri v Slovenj Gradcu. Namen podviga je promocija kegljanja, je povedal.... e-utrip več »

Več iz medija

Začenja se jesenski izpitni rok

 

Danes se s pisnim izpitom iz materinščine (slovenščine, italijanščine ali madžarščine) na srednjih šolah začenja jesenski rok splošne in poklicne mature.... e-utrip več »

Povprečna plača junija navzgor

 

Povprečna bruto plača za junij je znašala 2540,80 evra in je bila od plače za maj nominalno višja za 1,3 odstotka, realno pa za 0,5 odstotka. Povprečna neto... e-utrip več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo