nedelja, 4. maj 2025

V Španiji demonstracije proti pomanjkanju stanovanj

V Španiji se število turistov hitro povečuje, z njimi pa tudi cene nepremičnin. Desettisoče ljudi je zato v soboto izrazilo svoje nezadovoljstvo in po vsej državi šlo na ulice, da bi protestirali proti naraščajočemu pomanjkanju stanovanj. Na proteste v približno 40 mestih, med drugim v Madridu, Barceloni in Palma na Malorki, so s podporo sindikatov pod sloganom »Ustavimo trgovino s stanovanjskim p... dnevnik več »

Več iz medija

Do vlade imajo kar 139 zahtev

 

Obrtniki in podjetniki so letos zbrali 139 zahtev do vlade, o katerih bodo 14. maja razpravljali na 20. Forumu obrti in podjetništva. Naslovili so jih Pametne... dnevnik več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo