petek, 26. december 2025

Prijavite se in tecite za tiste, ki tega ne morejo

"Tečemo za tiste, ki tega ne morejo," ni le slogan, ampak srce, ki bije za vsakim korakom, ki bo storjen 4. maja ob 13. uri. Wings for Life World Run ni navaden tek, ampak gibanje, ki združuje svet. En dan v letu milijoni ljudi po vsem svetu, v več kot 150 državah, tečejo za isti cilj: najti zdravilo za poškodbe hrbtenjače. Tečejo za tiste, ki se vsak dan znova borijo s preprekami, ki si jih večin... zadovoljna.si več »

Več iz medija

Najboljše najlonke za zimo

Pozimi, ko temperature padejo in dnevi postanejo hladni, iščemo načine, kako ostati tople, ne da bi se odpovedale slogu. Prav zato so termo najlonke postale... zadovoljna.si več »

Božični filmski spored na POP TV

 

Najlepši prazniki so tisti, ki jih preživimo doma, v dobri družbi, zaviti v odejo in ob odličnih filmih. POP TV vam tudi letos prinaša pester izbor prazničnih... zadovoljna.si več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo