četrtek, 5. marec 2026

Katapult prevzema Robert Goršek

Trboveljski Katapult ima novega direktorja. Direktorsko mesto je prevzel Robert Goršek. Goršek je Trboveljčan, ki živi na Izlakah, po izobrazbi ekonomist, ki je dosedanjo kariero gradil v Studio Moderni in EKWB. Fascinantna ideja »Že sama ideja pomagati startupom s stroji, napravami in storitvami je fascinantna. Podjetništvo je gonilo države. Zato se mi zdi izjemno, da savus več »

Več iz medija

Mehanika – Na zeleno vejo

Pri ZKP RTV Slovenija izdajajo sedmi singel skupine Mehanika z naslovom Na zeleno vejo. Pesem nagovarja eksistencialne težave slehernika, ki se v dobi... savus več »

Skupaj odkrivajmo sladkorno

 

Sladkorna bolezen tipa 2 se pogosto razvija neopazno – brez bolečin in brez izrazitih opozorilnih znakov. Tako nekateri zanjo izvedo šele, ko se že pojavijo... savus več »

Prostovoljci Zasavske regije 2025

 

V Delavskem domu v Hrastniku so v petek, 27. februarja, podelili nazive najzaslužnejšim posameznicam, posameznikom, organizacijam in projektom v okviru javnega... savus več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo