torek, 24. junij 2025

Afera Litijska / Kazensko ovadili štiri fizične in eno pravno osebo 

Za kaznivo dejanje je kazensko odgovorna tudi gospodarska družba z območja RS, saj obstaja utemeljen sum, da je bilo kaznivo dejanje storjeno v njenem imenu in v njeno korist. V kupoprodajnem postopku je tudi prejemnica protipravne premoženjske koristi v višini 2,9 milijona evrov.preberite več » mladina več »

Več iz medija

Kvantni skok za Nato

 

Dvig obrambnih izdatkov na pet odstotkov BDP je kvantni skok za Nato, je pred sredinim vrhom Nata v Haagu danes dejal generalni sekretar zavezništva Mark... mladina več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo