ponedeljek, 5. maj 2025

Putin predlagal začasno upravo Ukrajine pod okriljem ZN

Ruski predsednik Vladimir Putin je v četrtek predlagal, da bi Ukrajina prešla pod prehodno upravo Združenih narodov, ki bi omogočila izvedbo volitev in nato pogajanja o mirovnem sporazumu za dosego miru z novimi oblastmi, poročajo tuje tiskovne agencije. sta več »

Več iz medija

Nafta cenejša

Cene nafte so se v današnjem azijskem trgovanju precej znižale. Vlagatelje po besedah analitikov skrbijo načrti organizacije izvoznic nafte Opec+ za povečanje... sta več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo