sreda, 15. julij 2026

Zaton tradicionalnih medijev

Večer je odpustil dva svoja novinarja, zaradi česar so se pred nekdanjim poslopjem tega časopisa v četrtek zbrali njuni sodelavci in drugi, da bi opozorili na posledice te racionalizacije. Težava pri tem je, da je bila zbrana množica majhna. Naročnikom in bralcem časnika se ni zdelo vredno, da bi podprli ta medij. Ni bilo nikogar, ki bi zatrjeval, da je pripravljen mesečno dodatno plačati sto R... jinov svet več »

Več iz medija

Beg industrije iz Evrope

Naslednja novička o koncu domače proizvodne podjetja Zetor Tractors s Češke, je povedna. RTV Slovenija: Evropa je zaradi precej višjih cen energije v... jinov svet več »

Uroš Lipušček na AIDEA podkastu

 

Vedno je prijetno poslušati dolgoletnega novinarja z obilico znanja o zunanjepolitičnih razmerah, ki pa so ga zadnje čase zaradi njegove svojeglavosti malodane... jinov svet več »

Preveč barve v novi Odiseji

 

Ujeti smo med progresivnimi ustvarjalci zabavne industrije, ki povsod v ospredje potiskajo raznolikost in zagretimi konservativci, ki branijo zahodno,... jinov svet več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo