petek, 17. julij 2026

Z Bakanom na vožnji po poti spominov, tudi novih v smeri Sanrema

Rock kitarist Stanly Bakan je za marsikaterega Istrana legenda, ali, kot bi rekli mladi, preprosto car. Izolan, ki bo avgusta dopolnil energičnih 70 let, je lani poleti v izolskem Arrigoniju praznoval 50 let začetkov skupine Spomin, konec leta pa je pesem Spomin, ki jo je zanj med koronskim zaprtjem napisal Andrea F, dobila videospot, v katerem nastopa več Izolank in Izolanov ter znanih glasbenih ... primorske novice več »

Več iz medija

“Smeh je oblika javnega upora”

24. in 25. septembra bosta v SNG Nova Gorica predpremiera in premiera komedije Usje se je dalu avtorjev Tereze Gregorič, Boruta Petrovića in Jakoba Šfiligoja,... primorske novice več »

Nov projekt išče bodoče igralce

 

Slovenski izobraževalni konzorcij - Slov.I.K. in Društvo Slovensko gledališče bosta v sezoni 2025/2026 ponovno uvedla tečaj javnega nastopanja in gledališki... primorske novice več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo