petek, 2. januar 2026

Tržačan Marko Korošic vodja slovenskega inšpektorata za naravne vire in prostor

Včeraj je vajeti inšpektorata Republike Slovenije za naravne vire in prostor uradno prevzel tržaški Slovenec Marko Korošic, ki ga je slovenska vlada na položaj imenovala na začetku februarja. Mandat traja pet let z možnostjo podaljšanja. Inšpektorat je do sedaj kot vršilka dolžnosti vodila Nevenka Žvokelj.Korošic je bil od leta 2018 vodja medobčinskega inšpektorata in redarstva občin Divača, Hrpel... primorski dnevnik več »

Več iz medija

Primorska avtocesta spet prevozna

Del primorske avtoceste pri razcepu Nanos, ki so ga zaradi prometne nesreče zjutraj zaprli, je spet prevozen.Promet po primorski avtocesti trenutno (ob 12.25)... primorski dnevnik več »

V Novi Gorici vlomili v avtodoma

 

Neznani storilec je v času od 26.12.2025 do 31.12.2025 v Novi Gorici na Vojkovi cesti pristopil do parkiranega avtodoma goriškega registrskega območja in... primorski dnevnik več »

Zanimanje za ligo NBA vse večje

 

Liga NBA je zabeležila najvišjo gledanost tekem na božični dan v 15 letih. V Združenih državah Amerike si je vsaj del petih božičnih posebnih prenosov elitne... primorski dnevnik več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo