petek, 2. maj 2025

Nastop ŽPZ Kombinat na dobrodelnem dogodku OŠ Koseze

Z veseljem sporočamo, da bomo v torek, 25. marca 2025 del enega najbolj prepoznavnih dogodkov OŠ Koseze v Ljubljani – sodelovale bomo na tradicionalnem dobrodelnem koncertu Kličemo pomlad. Glavni namen dogodka je zbiranje finančnih sredstev za šolski sklad, preko katerega se pomaga socialno šibkim učencem in učenkam, financira nakup učil in učnih pripomočkov, omogoča izlet […] kulturnik več »

Več iz medija

Muzej v skupnosti 3

Park Muzeja za arhitekturo in oblikovanje   Muzej v skupnosti je program Muzeja za arhitekturo in oblikovanje, ki se s temami arhitekture in oblikovanja... kulturnik več »

Raztegnjeni čas

 

Severa Gjurin je s pričujočim albumom ustvarila svoj neke vrste kantavtorski dolgometražni prvenec z nežno, ambientalno štimungo, v kateri je pomlad... kulturnik več »

Jože Štucin: Bela čaplja

 

Pesnik, pisatelj, glasbeni pedagog ter literarni in glasbeni kritik, ki letos praznuje okroglih 70 let, je nekatere zbirke izdal pod psevdonimom Regina Kralj,... kulturnik več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo