četrtek, 1. maj 2025

Potencial Starega pristanišča predstavljajo v Cannesu

Tudi Trst se te dni predstavlja na mednarodnem nepremičninskem sejmu MIPIM v francoskem Cannesu. Gre za enega največjih nepremičninskih sejmov na svetu, odprli so ga včeraj, trajal pa bo do petka. V paviljonu Dežele FJK kot strateški projekt celotne regije tudi letos predstavljajo revitalizacijo Starega pristanišča in iščejo investitorje, ki bi uresničili lani odobren projekt družbe Costim iz Berg... primorski.eu več »

Več iz medija

»Kdo je zmagal, kdo izgubil?«

»Italijanski odpor v Trstu je bil izbira za svobodo, o tem ni dvoma. Dramatična izkušnja, ne le zaradi težav in smrti, ampak tudi zaradi svojega zaključka, ki... primorski.eu več »

Zaživel prenovljeni Ariston

Priljubljena kinodvorana Ariston pri Sv. Vidu, znana po predvajanju žanrsko raznolikih ter visokokavostnih filmskih vsebin, je zaživela v prenovljeni in... primorski.eu več »

Ziberna Tonyja Effeja ne bi povabil

 

Goriški koncert razvpitega italijanskega reperja Tonyja Effeja, ki bo 13. julija nastopil na ploščadi pri Rdeči hiši, že buri duhove. »Občina Gorica ni bila... primorski.eu več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo