sobota, 1. avgust 2026

Na Hrvaškem so se lani novogradnje opazno podražile

Nova stanovanja na Hrvaškem so se lani podražila za 11,5 odstotka. V Zagrebu je bila podražitev 8,7-odstotna, drugod po državi pa so bile cene v povprečju višje za 14 odstotkov, so pokazali podatki hrvaškega statističnega urada. Skupno so na Hrvaškem v 2024 prodali skoraj 3.800 novih stanovanj. siol več »

Več iz medija

Slavnostna sobota na Črni prsti

 

To soboto je bilo slovesno v planinskem domu na Črni prsti nad Baško grapo. Proslavili so 60 let nadgradnje doma Zorka Jeličniča in 50 let tovorne žičnice, ki... siol več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo