sobota, 24. maj 2025

Tragična smučarska nesreča na Soriški planini: Umrla 14-letnica

V tragični nesreči na smučišču Soriške planine, v nedeljo zjutraj, je življenje izgubila 14-letna deklica. Po neuradnih podatkih je na poledeneli progi izgubila nadzor in trčila v drevo. Kljub hitri intervenciji reševalcev in posadke helikopterja Slovenske vojske, deklici ni bilo več pomoči. Policisti so bili o dogodku obveščeni ob 9.40 in intenzivno preiskujejo okoliščine nesreče, nova24 več »

Več iz medija

Kranj ima novega milijonarja

 

Glavni dobitek v igri na srečo Eurojackpot v vrednosti 37,3 milijona evrov je bil vplačan v Kranju, so sporočili iz Loterije Slovenije. Po plačilu davka bo... nova24 več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo