petek, 9. maj 2025

Po avtocesti s svetlobno hitrostjo

Policisti PPP Novo mesto so včeraj okoli 12.30 opravljali meritve hitrosti na avtocesti pri naselju Vihre. Vozniku osebnega avtomobila Volkswagen golf, ki je vozil iz smeri Ljubljane, so izmerili hitrost 257 km/h. 32-letnega voznika, ki je prekoračil hitrost na avtocesti za 127 km/h so ustavili in mu zaradi kršitve izdali plačilni nalog v višini 1.200 moja dolenjska več »

Več iz medija

Kardinali izvolili novega papeža

 

Kardinali, od srede zbrani na konklavu v Vatikanu, so izvolili novega papeža. Bel dim, ki sporoča, da je eden izmed njih zbral potrebno večino glasov, se je iz... moja dolenjska več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo