petek, 9. maj 2025

Sprostitev fiskalnega pravila, da bi dali 700 milijard za orožje? Kaj pa razvoj?

Francoski predsednik Macron je za Financial Times govoril o elektrošoku, ki ga je povzročil Trump Evropi, na katerega se mora Evropa odločno odzvati (in bla bla) ter da je monetarni in fiskalni okvir v EU v luči sedanje situacije “zastarel”. Torej zdaj, ko je Evropa efektivno ostala brez ameriške vojaške zaščite in ko je treba damijan.org več »

Več iz medija

Smrt zmerne desnice in levice

 

Včerajšnji zaplet v nemškem Bundestagu, ko predestinirani novi kancler Friedrich Merz iz zmerno desne CDU/CSU ni dobil večinske podpore za izvolitev za... damijan.org več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo