sreda, 18. junij 2025

V Avstriji ljudska stranka, socialdemokrati in Neos tik pred dogovorom

V Avstriji naj bi bila koalicijska pogajanja med ljudsko stranko (ÖVP), socialdemokrati (SPÖ) in liberalno Neos tik pred ciljno črto. Po pričakovanjih naj bi v četrtek predstavili vladni program, odprte ostajajo le še nekatere podrobnosti. Ministrske kandidate pa bodo izbirali kasneje, poroča avstrijska tiskovna agencija APA.Iz pogajalskih krogov je danes slišati, da nameravajo stranke v četrtek p... primorski.eu več »

Več iz medija

Barkovljanski portič bodo obnovili

 

Odborništvo za infrastrukturo Dežele FJK je včeraj sporočilo, da so njihovi uradi sprožili postopek javnega naročanja s pogajanji, s katerim nameravajo najti... primorski.eu več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo