sreda, 24. junij 2026

#VarčujemEnergijo - mednarodni dan varčevanja z energijo

#VarčujemEnergijo je pobuda, ki jo ob mednarodnem dnevu varčevanja z energijo organizira Ministrstvo za okolje, podnebje in energijo. Ta pomemben dan, ki ga obeležujemo 5. marca 2025, nas opominja, da varčevanje z energijo ni le ukrep za nižje stroške, temveč ključni korak... več ptuj.si več »

Več iz medija

Poročilo z junijske seje

 

Poročilo s 34. redne seje Mestnega sveta Mestne občine Ptuj, 15. 6. 2026 Mestna uprava Mestni svet Mestne občine Ptuj je na junijski seji med drugim obravnaval... ptuj.si več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo