torek, 21. april 2026

Šentjurski policisti pri dveh osumljenih povzročitve splošne nevarnosti zasegli več

Šentjurski policisti so konec lanskega leta obravnavali povzročitev splošne nevarnosti, ko je takrat še neznani storilec, v Šentjurju, iz avtomobila ustrelil v okno stanovanjske hiše. V prostoru, kamor je ustrelil,  je bilo takrat več oseb, med njimi dva otroka stara dve in sedem let.   Šentjurski policisti so z ogledom kraja kaznivega dejanja, zbiranjem obvestil, e-koroška več »

Več iz medija

Pankrti navdušili na Ravnah

V petek smo bili v ravenskem klubu KMKC Kompleks priča nastopu ene najboljših slovenskih rock skupin, nastopili so Pankrti iz Ljubljane. Gre za skupino, ki je... e-koroška več »

Vseslovensko petje s srci

 

Občina Ravne na Koroškem, Zavod za kulturo, šport, turizem in mladinske dejavnosti ter Javni sklad RS za kulturne dejavnosti, Območna izpostava Ravne vabijo k... e-koroška več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo