četrtek, 1. maj 2025

Trgovini Mirella dva milijona evrov kazni

Znana tržaška trgovina Mirella, v kateri med drugimi kupuje pravo morje prebivalcev in zlasti prebivalk Slovenije, se je spet znašla v burnih vodah. Lastnika – hrvaška državljanka Mira Markežić in Tržačan Andrea Zamarin – bosta morala plačati dva milijona evrov upravne kazni, ker naj ne bi izdajala računov in naj bi državi prijavljala nižjo vsote dobička od resničnega. Tako danes poroča tržaški dn... primorski.eu več »

Več iz medija

V Bregu že stojijo maji

V prebeneškem parku Rapotec so se sinoči zbrali mladi vaščani, tako kot vsako leto je bilo na vrsti slovesno dviganje maja – starodavni spomladanski običaj, ki... primorski.eu več »

Koga je zmotil mlaj na Špiku?

Dekleta iz sovodenjske občine so letos že drugo leto zapored s ponosom postavile ženski mlaj na Špiku, kjer se Vipava izliva v Sočo. Žal pa je veselje kaj... primorski.eu več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo