nedelja, 17. avgust 2025

DeepSeek R1 bo na voljo v računalniki Windows 11 Copilot+

Microsoft je sporočil, da bo za nevronske procesorje prilagojena verzija modela umetne inteligence DeepSeek-R1 na voljo tudi v računalniki Windows 11 Copilot+. Gre za sisteme, ki za zdaj tečejo na Qualcommovih čipih Snapdragon X, v bližnji prihodnosti pa tudi Intelovih procesorjih Lunar Lake in AMD Ryzen AI 9.preberite več » monitor več »

Več iz medija

Proton zapušča Švico?

Podjetje Proton je potrdilo, da je zaradi pravne negotovosti ob napovedanih spremembah švicarske zakonodaje začelo seliti del poslovanja iz države. preberite... monitor več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo