petek, 10. oktober 2025

KPK je občinskega svetnika Jurija Žureja zaradi prekrška oglobila

KPK je pri bovškem občinskem svetniku in predsedniku komisije za mandatna vprašanja, volitve in imenovanja Juriju Žureju ugotovila kršitev nasprotja interesov. Pri glasovanju o kandidatih za nadzornike družbe Sončni Kanin je namreč podprl kandidata, s katerim ima poslovni stik. Komisija mu je izrekla tudi globo v višini 400 evrov. primorske novice več »

Več iz medija

“Smeh je oblika javnega upora”

24. in 25. septembra bosta v SNG Nova Gorica predpremiera in premiera komedije Usje se je dalu avtorjev Tereze Gregorič, Boruta Petrovića in Jakoba Šfiligoja,... primorske novice več »

Nov projekt išče bodoče igralce

 

Slovenski izobraževalni konzorcij - Slov.I.K. in Društvo Slovensko gledališče bosta v sezoni 2025/2026 ponovno uvedla tečaj javnega nastopanja in gledališki... primorske novice več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo