sreda, 18. junij 2025

CELJSKO ŠMARJE Včeraj štiri drzne tatvine in en poskus

Celjski kriminalisti poizvedujejo za neznancema, ki sta na območju Šmarja pri Jelšah včeraj izvedla štiri drzne tatvine. Na terenu sta bila s temno sivim vozilom Opel Antara ljubljanskih registrskih oznak. Drzne tatvine sta izvajala vselej na enak način. Prvi je zamotil lastnika, drugih pa se je izmuznil v hišo, jo preiskal in odnesel, kar je novice.si več »

Več iz medija

Stoletje Črešnjevca

 

Na Črešnjevcu je potekala predstavitev novega knjižnega dela Mirka Munde z naslovom Stoletje Črešnjevca in njegove okolice. Knjiga je izšla pri Zavodu za... novice.si več »

DOBJE Prejeli priznanje WHO

 

Občina Dobje je z Braslovčami in Nazarjem prejemnica posebnega priznanja za odpravo s HPV povezanim rakom, ki ga podeljuje Svetovna zdravstvena organizacija.... novice.si več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo