sreda, 29. julij 2026

Do načrta upravljanja parka z delavnicami

Prejšnji teden so pripravili vrsto delavnic, na katerih je javnost prispevala predloge in želje za programski načrt upravljanja Krajinskega parka Rožnik, Tivoli in Šišenski hrib. Načrt je bil sicer napovedan že za konec prejšnjega leta, župan pa je naznanil moratorij na dogodke v parku, dokler načrt ne bo sprejet. dnevnik več »

Več iz medija

Dan Esperanta

Šestindvajseti julij se že nekaj let obeležuje kot dan mednarodnega jezika esperanta. Na ta dan je bil pred 139 leti izdan prvi učbenik tega jezika. Sedaj že... dnevnik več »

Svinjarija brez primere

Ob najnovejši potegavščini ali bolje rečeno svinjariji, ki sta jo zakuhala poslanec Mijič in Snežič s prenosom Mijičevega podjetja v Bosno, kjer naj bi bojda... dnevnik več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo