petek, 9. januar 2026

V Pordenonu se je pojavil antisemitski napis

»Dovolj je sionistične propagande, lažnivi judi«. Tako se glasi antisemitski napis, ki se je v noči na soboto pojavil na transparentih v Pordenonu, s katerimi je pordenonska občina napovedovala obeležitev dneva spomina. Na dogajanje se je prvi odzval pordenonski podžupan Alberto Parigi, ki je obsodil sovražni napis. »Napis dokazuje, da se za nasprotovanju sionizmu v resnici skriva antisemitizem,« ... primorski dnevnik več »

Več iz medija

Na odru tudi za Sklad Mitja Čuk

 

V tržaškem gledališču Rossetti je v torek zaživel 44. gala večer Buon Anno Trieste 2026 v organizaciji zveze trgovcev Confcommercio. Ob sedmerici čarodejev je... primorski dnevnik več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo