četrtek, 6. avgust 2026

Seršen: Razrešitve preostalih treh članov sveta Agencije za energijo trenutno ni na

Razrešitve preostalih treh članov sveta Agencije za energijo trenutno ni na mizi, je danes po pogovorih na Evropski komisiji v Bruslju povedala državna sekretarka na ministrstvu za okolje Tina Seršen. Komisija je po njenih besedah pozvala k dialogu. Seršen je obenem podprla predlog zakona za nižjo omrežnino za januar in februar za gospodinjstva. “Razrešitve ostalih … megafon več »

Več iz medija

V Srbiji divja več požarov

 

V Srbiji je v sredo izbruhnilo več požarov. Ognjeni zublji so zajeli nekaj sto hektarjev površin, pri gašenju pa poleg več deset gasilcev sodelujejo tudi... megafon več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo