četrtek, 15. maj 2025

Največji B2B dogodek, posvečen turizmu v Jugovzhodni Evropi in na Balkanu, bo 25. m.

Marketplace in Forum New Deal Europe se v svoji sedmi izdaji pripravlja, da postane največji poslovni dogodek v živo, v celoti posvečen Jugovzhodni Evropi in Balkanu. Dogodek, ki je bil lansiran v času pandemije kot virtualna prireditev, se je skozi hibridne formate razvil v vodilni dogodek v panogi, ki prikazuje eno najhitreje rastočih turističnih regij the slovenia več »

Več iz medija

Kako pogosto menjati ležišče?

Starejše vzmetnice so pogosto vir alergij in astme ter vzrok za slab spanec, s tem pa tudi za zdravstvene težave. Ugotovitve raziskave o pogostosti menjavanja... the slovenia več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo