petek, 17. julij 2026

V bistriškem Plezalnem centru gostili prvo tekmo Vzhodne lige 2025

Minulo soboto so v Plezalnem centru Slovenska Bistrica gostili prvo tekmo Vzhodne lige 2025, ki jo je organiziral domači Alpinistični klub Impol. Slednji organizira tekmovanja že 19 let, s selitvijo v Plezalni center pa so pridobili pogoje za organizacijo tudi Balvanskih tekmovanj. Na že stoti tekmi Vzhodne lige je sodelovalo kar 355 mladih plezalcev, ki so z izjemno energijo novice.si več »

Več iz medija

CELJE Vlak povozil pešca

V zgornjih jutranjih urah so policiste in reševalce obvestili, da je v naselju Tremerje potniški vlak povozil osebo. Zavarovali so kraj dogodka in potnikom... novice.si več »

ŠTAJCAST: Urban Pevnik

 

Kako blizu smo trenutku, ko bo humanoidni robot postal sodelavec v proizvodnji? Humanoidni roboti tudi v Sloveniji niso več samo prizori iz... novice.si več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo