petek, 6. marec 2026

Gol v zadnji sekundi

V sredo, 8. januarja, je v športni dvorani Šolskega centra Celje potekalo področno prvenstvo v nogometu, ki so se ga udeležili tudi dijaki GESŠ Trbovlje. V prvi tekmi so se srečali s Strokovno-izobraževalnim centrom Alme M. Karlin Celje. Bili so boljši nasprotnik in si ustvarili obilo priložnosti, a so imeli gostje razpoloženega vratarja, ki je savus več »

Več iz medija

Mehanika – Na zeleno vejo

Pri ZKP RTV Slovenija izdajajo sedmi singel skupine Mehanika z naslovom Na zeleno vejo. Pesem nagovarja eksistencialne težave slehernika, ki se v dobi... savus več »

Skupaj odkrivajmo sladkorno

 

Sladkorna bolezen tipa 2 se pogosto razvija neopazno – brez bolečin in brez izrazitih opozorilnih znakov. Tako nekateri zanjo izvedo šele, ko se že pojavijo... savus več »

Prostovoljci Zasavske regije 2025

 

V Delavskem domu v Hrastniku so v petek, 27. februarja, podelili nazive najzaslužnejšim posameznicam, posameznikom, organizacijam in projektom v okviru javnega... savus več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo