petek, 26. december 2025

Akustika ima svoj čar

Zasedba Hamo & Tribute 2 Love je znana po svojem unikatnem pristopu h glasbi, ki združuje energične nastope na eni strani in intimo akustičnih izvedb na drugi. Tudi v razprodani Gallusovi dvorani Cankarjevega doma, kjer so predstavili novo ploščo Iz4Kani Lajv, ni bilo nič drugače. gorenjski glas več »

Več iz medija

Verjeti angelu ali demonu

V Mlačci v Mojstrani bodo tudi letos od 25. do 30. decembra trikrat na dan na ogled žive jaslice v ledu. Igralci bodo v že triindvajseti uprizoritvi prikazali... gorenjski glas več »

Narava pozimi potrebuje mir

Prebivalci po vaseh v Triglavskem narodnem parku to potrebo spoštujejo, obiskovalci manj, zato bodo naravovarstveni nadzorniki tudi med prazniki na terenu – in... gorenjski glas več »

Kranju mnenje s pridržkom

 

Računsko sodišče je Mestni občini Kranj za pravilnost poslovanja v lanskem letu izreklo mnenje s pridržkom, popravljalnih ukrepov pa ni zahtevalo. gorenjski glas več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo