sreda, 7. maj 2025

STRIP LAB: Na robu mesta, na robu gozda

Hiša se na prvi pogled zdi kontroverzna. Je hkrati v gozdu in v mestu. Sodobna je, a zgrajena iz arhaičnih materialov. Je tehnološko napredna, a izvedena v veliki meri s samogradnjo. Je majhna, a prostorna. Namen arhitektov ni bilo iskanje kontroverznih nasprotij. Nasprotno, hiša je zlita z okolico, kot da je tam že od nekdaj. […] kulturnik več »

Več iz medija

Otvoritev razstave Čar lesa

6. maja je bila v Cankarjevem domu otvoritev razstave Čar lesa na kateri je mogoče videti tudi izdelke članov Medobčinskega društva slepih in slabovidnih iz... kulturnik več »

Ples krokijev

6. koncert cikla Carpe artem Napovedujemo sklepni koncert sezone v izvedbi trobentačice Urške Rošer, violinistk Lalite Svete in Mateje Ulaga, violista Petra... kulturnik več »

Jernej Šček: Kavarna odprta

 

Nova knjiga Jerneja Ščeka, vsestransko dejavnega tržaškega Slovenca, filozofa, esejista, prevajalca in publicista, bralca, bralko pozdravi s kar šestimi... kulturnik več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo