četrtek, 14. avgust 2025

Odličen začetek zimske sezone za Šmarčanko Lucijo Jurgec

Že zadnje poletne tekme so dale slutiti, da Lucija Jurgec iz SSK Šmartno na Pohorju dosega visok nivo forme, saj je na skakalnici v Kranju dosegla osebni rekord 101 m, na Planiški veliki skakalnici pa je skakala preko 120 m. Prva tekma zimskega pokala pa je Luciji prinesla tudi prvo zmago, saj je zmagala med novice.si več »

Več iz medija

ŠTAJCAST: Rok Švab

Je resnični ljubljenec ljudskih src. Vanje je zlezel s izjemnim glasom, srčnim nasmehom, in s svojo neločljivostjo od najbolj slovenske harmonike. Že več... novice.si več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo