Pravijo, da jih povezujejo glasba, vera in ljubezen do skupnosti. To so osrednji razlogi, zakaj skupina Dominik na svoji glasbeni poti vztraja že 35 let. Čeprav so nekateri člani odhajali in drugi prihajali, danes skupina šteje 12 članov različnih starosti in poklicev, večina jih prihaja iz Savinjske doline. Ob obletnici je skupina izdala tudi nov avtorski album, ki ga je minuli mesec predsta... novi tednik več »
Več iz medija
Navdušili harfistka in fotografinja
V torek zvečer sta v Slovenskih Konjicah navdušili harfistka Leto Križanič Žorž in ljubiteljska fotografinja in likovna ustvarjalka Karmen Kukovič. novi tednik več »
V Krajinskem parku Logarska dolina urejene tekaške proge
Skupno 15 km prog je namenjenih vsem ljubiteljem zimskih aktivnosti v neokrnjeni naravi. novi tednik več »
Celje: strmo povišanje števila zlomov zaradi padcev!
V Celju te dni zaznavajo visoko število primerov kirurške prve pomoči in več obiskov infektološke ambulante. Razlogi so številni padci in primeri prehladnih... novi tednik več »
Celjske košarkarice do 20. pokalnega finala
S 34 točkami boljše od igralk Triglava novi tednik več »
V Žalcu kmalu že 18. BUMfest!
Mednarodni festival tolkalnih skupin BUMfest bo med 23. in 25. januarjem doživel že svojo 18. izvedbo. novi tednik več »
Poslovil se je restavrator Viktor Povše
Zapustil je mnoge neprecenljive sledi. novi tednik več »
Gasilski vrh o izzivih in novostih na posvetu v Rogaški...
Od minulega petka do minule sobote je bil v Kongresnem centru Grand hotela Sava v Rogaški Slatini dvodnevni Posvet predsednikov in poveljnikov gasilskih zvez v... novi tednik več »
Ogromno brezplačnih in ključnih oblik pomoči ranljivim v...
Javni zavod Socio izvaja brezplačno pravno pomoč, vključen je tudi v projekt Korak na področju krepitve duševnega zdravja otrok, mladostnikov in njihovih... novi tednik več »

