četrtek, 19. junij 2025

Kljub nepravilnostim dela potekajo po načrtih

Prihodnje leto naj bi se končala gradnja moškega zapora v Dobrunjah, ki bo razbremenil prezasedene zapore v državi. Po zagotovilih ministrstva za pravosodje dela potekajo po načrtih in brez zamud. Kot smo poročali, so se pojavile nepravilnosti, saj je podizvajalec gradbene odpadke z gradbišča vozil kar na bližnje polje. Inšpektorat je ugotovil, da so materiali umaknjeni, a ni znano, kam. dnevnik več »

Več iz medija

140 ubitih v 24 urah

 

Vojna v Iranu odvrača pozornost od tragedije v Gazi in zmanjšuje pritisk na Izrael, ki bi že zdavnaj moral ustaviti napade in ubijanje Palestincev. Zdaj že... dnevnik več »

V Snoviku odprli zunanje bazene

 

V Termah Snovik se je z odprtjem zunanjih bazenov uradno začelo težko pričakovano Snoviško poletje, ki tudi letos prinaša zanimiv program z več kot 400... dnevnik več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo