petek, 7. avgust 2026

V Ukrajini se razvija vse bolj donosen posel: Za 2000 do 3000 evrov tujce peljejo...

Kako je videti vsakdanje življenje v krajih, kjer so bili najhujši boji v Ukrajini? Ta problematika vse bolj privablja tujce, predvsem iz ZDA, Kanade, Avstralije, Japonske in evropskih držav, ki so pripravljeni plačati vodene oglede vojnih prizorišč. Za večino ljudi je to popolnoma nerazumljivo, a dejstvo je, da vojni turizem resnično obstaja. cekin več »

Več iz medija

Novi trend zaradi dragih najemnin

 

Visoke najemnine silijo vse več mladih v nenavadne oblike bivanja. Nekateri se selijo v opuščene domove za starejše, šole in poslovne stavbe, kjer plačujejo... cekin več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo