petek, 17. julij 2026

Avtobusi od Barkovelj do Naselja sv. Sergija

Novinarske konference ob koncu leta so v marsikaterem kontekstu priložnost za pogled nazaj in naprej. Župan Roberto Dipiazza je včeraj med obračunom za leto 2024 postregel z namigom, da se Trstu morda obeta prometna revolucija. Morda, ker je marsikaj še nedorečeno.Dipiazza in odbornik Michele Babuder sta namreč razložila, da z lokalnim prevoznikom Trieste Trasporti razmišljajo o prijavi na razpis ... primorski dnevnik več »

Več iz medija

Zlato in srebro za DSL Doberdob

Športno-strelska ekipa Društva slovenskih lovcev Doberdob je pred kratkim na uglednem tekmovanju v Malih Munah na Hrvaškem odnesla laskave rezultate. Na... primorski dnevnik več »

PERSPEKTIVE: Primerjava časa

V ponedeljek smo zaznamovali obletnico požiga Narodnega doma v Trstu. Letos sem prisostvoval, in medtem ko sem znova poslušal opis mogočnosti stavbe in... primorski dnevnik več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo